МИЛЕШЕВКА ПОЧЕТКОМ ДРУГОГ ПОЛУВРЕМЕНА ПОВЕЛА СА 21 ПОЕНОМ РАЗЛИКЕ, ВРШЧАНКЕ ДО КРАЈА САМО УБЛАЖИЛЕ ПОРАЗ

ВРШАЦ – МИЛЕШЕВКА 63:72 (13:19, 11:24, 19:16, 20:13)

Центар Миленијум, гледалаца 200, судије: Шошкић, Димитријевић (БГ)

ВРШАЦ: Стаменковић 10 (5 ас), Стјепановић 1 (5 ск), Керкез 11 (7 ск), Веригић, Бабић, Цера, Јовановић 9 (4 ск), Бошњић 13 (5 ск), Милеић 10 (6 ск, 5 ас), Крстајић 9 (7 ск), Ковачевић.

МИЛЕШЕВКА: Ганихоџић, Бучевац 37 (18 ск), Вучковић 11 (4 ск), Муклаџија, Половина 17 (12 ск), Петаковић, Рибић, Милетић, Јовановић, Драгутиновић 7 (5 ск).

Гошће из Пријепоља заслужено су славиле победу у Миленијуму искористивши слабо прво полувреме Вршчанки које су се прописно испромашивале и изгубиле чак 14 лопти у првих 20 минута игре. Милешевка је имала изузетно расположен трилинг Бучевац, Половина Вучковић, а капитен гостујућег тима, Наташа Бучевац, била је централна фигура меча. Највећу предност Милешевка је остварила почетком другог полувремена када је повела са 21 поеном разлике (45:24), а играчице Вршца су од тог тренутка заиграле неупоредиво боље, али их је велики број промашених зицера и отворених шутева спречио да озбиљније угрозе вођство противника. Ипак, док раја су изабранице тренера Мирослава Кањевца знатно смањиле разлику, али закаснела борбеност била је довољна само за частан пораз.