ВРШЧАНКЕ ПРУЖИЛЕ СОЛИДАН ОТПОР У ПРВОЈ И ЧЕТВРТОЈ ЧЕТВРТИНИ, НЕДОВОЉНО ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПОРАЗ

ВРШАЦ – ДУГА (ШАБАЦ) 47:73 (13:20, 11:18, 11:20, 12:15)

Центар Миленијум, судије: Велић (БГ); Стошић (Борча)

ВРШАЦ: Стјепановић 9, Ратковић 6, Керкез 6, Веригић 11, Бабић, Бешић 11, Томашевић, Михајловић, Половина 2, Лазаревић 2.

ДУГА: Матић 7, Ђукановић 13, Малетић 18, Петровић, А. Ђукановић 6, Бијић 4, Милинковић 2, Димитријевић 6, Исаковић, Степановић 17.

Вршчанке су поразом почеле сезону у којој ће имати прилику да стекну преко потребно искуство. Шабачка Дуга је у овом тренутку прејак ривал за њих заслужено је у Миленијуму остварила убедљиву победу. Изабранице тренера Мирослава Кањевца су почетком другог полувремена направиле серију 7:0, показале жељу да се боре, али ће прву радост морати да сачекају.