ПРЕСУДИО ВЕЛИКИ МОТИВ ИЗАБРАНИКА ТРЕНЕРА ВЛАДИМИРА ЂОКИЋА, МЕЧ ВИНЕР ИСКУСНИ БОЈАН КРСТОВИЋ

ВРШАЦ – БОРАЦ 81:76 (22:21, 24:24, 19:17, 16:14)

КОШАРКАШКИ КЛУБ ВРШАЦ ПОДРЖАВА ИДЕЈУ О ПОКРЕТАЊУ АБА 2 ЛИГЕ

ИЗАБРАНИЦИ ТРЕНЕРА ВЛАДИМИРА ЂОКИЋА ПОНОВИЛИ ДОБРУ ПАРТИЈУ ПРОТИВ МЕГЕ, АЛИ НИСУ УСПЕЛИ ДА ПРЕЛОМЕ МЕЧ У ЗАВРШНИЦИ

ВРШАЦ – МЕГА ЛЕКС 87:92 (26:28, 19:22, 22:21, 20:21)

НОВИ СПЕКТАКЛ У МИЛЕНИЈУМУ, МЕГА ЛЕКС ДОЛАЗИ У ВРШАЦ,МЛАДИ КРИЛНИ ЦЕНТАР ВРШЦА МИЛОШ ГЛИШИЋ ТВРДИ ДА ПАМЕТНОМ И СТРПЉИВОМ ИГРОМ МОЖЕ ДА СЕ НАДОКНАДИ ПРОПУШТЕНО У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ

ПОСЛЕ ДВЕ ОДЛИЧНЕ ЧЕТВРТИНЕ, ВРШАЦ У ДРУГОМ ПОЛУВРЕМЕНУ ПОСТИГАО МАЊЕ ПОЕНА НЕГО У ПРВИХ ДЕСЕТ МИНУТА

ФМП – ВРШАЦ 83:63 (26:25, 14:14, 24:11, 19:13)

КОШАРКАШКИ СПЕКТАКЛ У МИЛЕНИЈУМУ, ВРШАЦ И ПАРТИЗАН ОДУШЕВИЛИ ПРЕД 3000 ГЛЕДАЛАЦА

ВРШАЦ – ПАРТИЗАН 74:81 (19:20, 21:25, 19:15, 15:21)

КАРТЕ СЕ ЋЕ СЕ ПРОДАВАТИ У ПОНЕДЕЉАК НА БИЛЕТАРНИЦИ ЦЕНТРА МИЛЕНИЈУМ ОД 12 ЧАСОВА ДО ПОЧЕТКА УТАКМИЦЕ ПО ЦЕНИ ОД 500 ДИНАРА. ВАЖЕ ПРЕТПЛАТНЕ КАРТЕ КК ВРШАЦ ЗА СЕЗОНУ 2016/17.

ИЗАБРАНИЦИ ТРЕНЕРА ВЛАДИМИРА ЂОКИЋА ПРОСЛАВИЛИ ПРВИ УСПЕХ У ЕЛИТНОМ ДРУШТВУ ПОСЛЕ ВЕЛИКОГ ПРЕОКРЕТА

ВРШАЦ – СПАРТАК 76:72 (20:24, 21:23, 18:9, 17:16)

ВРШЧАНИ МАКСИМАЛНО МОТИВИСАНИ ПРЕД МЕЧ СА СПАРТАКОМ У ЦЕНТРУ МИЛЕНИЈУМ.

ВРШЧАНИ КОНТРОЛИСАЛИ МЕЧ ТРИ ЧЕТВРТИНЕ, АЛИ ЈЕ У ПОСЛЕДЊОЈ ДИНАМИК СЕРИЈОМ 14:0 ДОШАО ДО ПОБЕДЕ

ДИНАМИК – ВРШАЦ 89:81 (24:25, 19:20, 21:20, 25:16)